ژوکر تنهـــــا

سالیتر نوعی نفرین خانوادگی است و همیشه ژوکری هست که فریب را در می یابد. نسلها یکی پس از دیگری می آیند و می روند اما ژوکری روی زمین راه می رود که هیچ گاه در معرض تاراج زمان قرار نمی گیرد.

ژوکر تنهـــــا

سالیتر نوعی نفرین خانوادگی است و همیشه ژوکری هست که فریب را در می یابد. نسلها یکی پس از دیگری می آیند و می روند اما ژوکری روی زمین راه می رود که هیچ گاه در معرض تاراج زمان قرار نمی گیرد.

ژوکر تنهـــــا
دنبال کنندگان ۱۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب

ورق بیست و پنجم

شنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۴، ۰۶:۲۹ ب.ظ

محبت، عشق، دوستی، صفا، صمیمیت ....

کلماتی که سالهاست از قلبهای ما رخت بر بسته. 

به کجا چنین شتابان؟

آی عشق  و دوستی! آی مهر و محبت! آیا در قلب من جایی برای ماندنتان نبود؟ آیا قلب کوچک من آنقدر کوچک و حقیر بود که بار خود را بر بستید و رفتید؟ آیا کینه و بدی به جایی کمتر برای ماندن نیاز داشتند؟ پس چرا آنها مانند؟ چرا رفتید و مرا با قلبی آکنده از کینه و بدی رهایم کردید؟ شما که میدانستید قلب کوچک من شکننده تر از شبنم صبحگاهی است. شما که میدانستید روح بزرگ من لطیف تر از بال پروانه ایست. چرا؟ چرا مرا با این درد و رنج تنها گذاشتید؟

من اما نمی شکنم. می مانم و میجنگم با هرچه کینه و نفرت که در قلبم جوانه زده. یکی پس از دیگری بدی ها را از خود جدا کرده و قلبم را میزدایم از کینه ها. من اما این بار مصمم هستم برای سرکوبی دنیای تاریکی که در قلبم شکل گرفته. من دیگر آن من نیستم. محبت را به قلبم باز گردانده و همان دخترک معصومی میشوم که جز عشق و محبت در دلش چزی نبود. همان دخترکی که تمام دل شکستنها را به جان میخرید و دم نمیزد. همان دخترکی که بدی ها در حقش کردند و قضاوت ها شد اما دم نزد و تنها اشک ریخت. انقدر اشک ریخت تا دیگر جایی برای تحمل این درد ها نداشت. اما ابن بار دیگر قوی شده ام، قوی تر از قبل. دیگر دخترکی تنها نیستم. هر روز در آینه بانویی قوی و استوار در مقابلم می ایستد و به من قوت قلبی میدهد برای جنگیدن با دردها و گذشتن از دل شکستن ها.

پروردگارا، تو پناه و پشتیبانم باش تا عشق و محبتی که در دل توست، در قلبم رسوخ کند و هرگز مانعی آن را از من نگیرد.

خدای من، تا زمانی که تو در قلب منی، نفرت و بدی و تاریکی در قلبم جایی ندارد. پس باش و بر قلب کوچک و خسته من بتاب ...

آمین


امضا: ژوکر

  • ژوکر تنها

نظرات  (۱)

آفرین همین درسته  حالا خوبه تو از اول مدل صلح و صفا و محبت بودی من اما مقادیری خباثتم از خوبیم همیشه بیشتر بود حتی از بچگونیم  هی میخوام عوض شما مهربون بشم با اخلاق خوب ولی سخته منم از امروز به کمپینتو میپیوندم پیش به سوی تغیر 
پاسخ:
اگه چند روز پیش جوابتو میدادم، میگفتم هستم باهات. ولی الانمیگم بیخیالِ خوبی. با هرکی همونجوری باش که خودش هست.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">