ژوکر تنهـــــا

سالیتر نوعی نفرین خانوادگی است و همیشه ژوکری هست که فریب را در می یابد. نسلها یکی پس از دیگری می آیند و می روند اما ژوکری روی زمین راه می رود که هیچ گاه در معرض تاراج زمان قرار نمی گیرد.

ژوکر تنهـــــا

سالیتر نوعی نفرین خانوادگی است و همیشه ژوکری هست که فریب را در می یابد. نسلها یکی پس از دیگری می آیند و می روند اما ژوکری روی زمین راه می رود که هیچ گاه در معرض تاراج زمان قرار نمی گیرد.

ژوکر تنهـــــا
دنبال کنندگان ۱۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب

ورق صد و هفتادم

جمعه, ۲۵ تیر ۱۳۹۵، ۰۲:۱۳ ق.ظ

چقدر این دنیا حال بهم زن شده. بخدا سیر شدم دیگه. این از اوضاع مسلمونا که جز کشت و کشتار و وحشی گری کار دیگه ای بلد نیستن. اونم از این کشورای غربی که فقط بلدن شعار انسان دوستی بدن و خودشونو ناجی دنیا بدونن. البته این ناجی که میگم مختص یونایتد استیتس هست که تو اکثر فیلماشونم دارن نشون میدن که آخرالزمان شده و اونها هستن که بشر رو نجات میدن!!

امروز یه کلیپی دیدم از کنسرت ریحانا و این مرتیکه عنتر دریک! یعنی حالم بهم خورد. دو تا میمون انسان نما اومدن رو استیج کم مونده همون یه مثقال لباسشون رو هم دربیارن و مث دو تا خوک بیفتن سر هم! این وسط حالا یه عده تازه به دوران رسیده نوکیسه میان دم از انسانیت میزنن که اینا در عوض کلی انسان هستن، به همه دنیا کمک میکنن! چه ربطی داره؟! انسانیت مگه فقط حس نوعدوستی و مهربان بودن با حیوانات و دوستدار محیط زیست و این دسته خزعبلاته؟! یه چیزی هم داریم به اسم شرف و آبرو که تو دایره انسانیت جا گرفته که این انگلای اجتماع هیچ بویی ازش نبردن!

اصلا که چی مثلا؟ همین آدمایی که ادعای روشنفکری میکنن، اگه یه خواننده ایرانی بیاد تو کنسرتش از عناصر اسلامی استفاده کنه، هزارجور پسوند تحجر و ازین چیزا میزنن بهش، بعد به اینا که میرسه، مهم انسانیته! موسیقی باید در خدمت هنر باشه نه سکس عزیز من؟!! فیلم سکسی میخوان بدن، برن پورن استار بشن. چطور پورن استارها شغل ناشریفی دارن ولی خواننده هایی که کلیپ سکسی میسازن، شغلشون شریفه! این چیزا رو الان هر بچه مدرسه ای میتونه با زدن چنتا کلید تو نت با کیفیت عالی و با جزییات ببینه، دیگه نیازی به هنرنمایی شما دو تا بوزینه نیست!

حالم انقد بهم خورده از این حرکت که میدونم متوجه شدت عصبانیتم شدید. همه جای دنیا به گند کشیده شده و این آزارم میده. رواج ظلم، خشونت، بی عدالتی، جنگ... اینا کمه که بی بند و باری رو هم دارین رواج میدید؟! بخدا هیچ جای این دنیا دیگه جای زندگی نیست. هیچ کجا.

زمین جای قشنگی نیست .....امضا: ژوکر

  • ژوکر تنها

نظرات  (۹)

سلام
هیچکدام را ندیدی؟
مهندس خواهش میکنم... شما خیلی هم با هوش و روشنفکر هستی.
پاسخ:
سلام. نه والا :/ 
فقط تنها اسمی که واسم آشنا بود, بارون بود چون الانم داره میباره خخخخخ 
میگم باران همون فیلمه که ماهایا پطروسیان کارگر ساختمونیه خوشو جای پسر جا زده؟!! این اگه باشه دیدم.جالبه
ولی بقیه رو.... شرمنده مرامتم آقو,ندیدم والا. 
آقا هیچ میدونید این تعریفا رو فقط شما از من می کنید؟ خخخخ  اینجا که والا هیشکی همچین عقیده ای نداره!!
سلام
خیلی ممنونم از توضیح دستور زبانی...
واقعا فیلم و کتاب مکمل هم هستند. الان یاد فیلم بن بست پرویز صیاد افتادم... در مجموع علاقه به فیلم مهمه... یاد فیلم دیوانه از قفس پرید با بازی جک نیکلسن افتادم... دوازده مرد خشمگین. دوازده مرد خبیث. مرد عوضی. ماجرای نیمروز. ال سید. بن هور. ده فرمان. توت فرنگی های وحشی. زندگی بدون توازن. اولین خون.... باز از ایرانی ها. باران. رگبار. شاید وقتی دیگر..... بازم هست...
پاسخ:
سلام
ببخشید دیگه.جسارت نکردما. میدونم ک واسه خلاصه نویسی و راحتی کار نوشتید. خواستم یکم نمک بریزم.خخخخخ
واااای این همه فیلمو من تا حالا یجا باهم اسمشو ندیدم!! خب یکی یکی دیگه آقو. من مخم هنگ کنه,اونوقت شما جواب عشقولانه رو میدی؟ همینجوریشم برچسب خنگولیت بهم خورده,شما هم این همه اطلاعات یهو میریزی تو مخم,تاب برمیداره خب
طبق معمول سلام...
فیلم سینمائی اونم یکی دوتا؟ بگو صدتا...
اتفاقا کتابی هست به نام صد فیلم... شما ببین این صدتا چقدر خوب و با اهمیته که بین هزاران فیلم انتخاب شده. تازه با چه وسواسی مثلا فیلمی رو نام برده و از روی دقت نوشته مثلا هشتادو سه دقیقه و در بعضی نسخه ها هشتاد و دو دقیقه.
این کتاب راجب فیلم های خارجیه.
کتابی هست به نام تاریخ سینما راجب سینمای ایران که تمام فیلم های فارسی رو با کمی از مشخصات و شرح کوچکی از داستان و یکی دوتا عکس معرفی کرده.
بازم برات مینویسم...
پاسخ:
بازم سلام :)
شما کتاب هم درباره فیلم می خونید؟!!! جل الخالق!!!! آیکُن تعجب o-O
توضیحات خوبی بود. حالا اسم فیلمم بگید دیگه

پی نوشت: "راجبِ" غلطه. باید بنویسید "راجع به"  آیکُن زبون درازی :))))
سلام
از فیلم میگم ولی الان دیدم از تنهائی نوشتی. خب خیلی مهمه. یعنی دوست و فامیل صمیمی و رفیق نداری؟ گذشته از دوستای مجازی به هر حال داشتن دوست و فامیل که یکرنگ و همدم باشه بیشتر تاثیر داره.

پاسخ:
سلام
دوست.... چی بگم که هرچی میکشم از دوستان نامرد و بی وفا هست. 
من هیچ دوستی لازم ندارم. تنهایی من از چیز دیگه ای هست...
سلام
به همین صورت آهنگهای زیر خاکی و قدیمی. ویا: ترانه های خاطره انگیز توی سرچ بنویسی خود کانال رو نشون میده.
یادم اومد نوشته ای زیاد با فیلم میونه نداری........ خب واقعا حیفه. این همه فیلم های خوب و آموزنده و سرگرم کننده. البته باید دید از چه موضوع بیشتر خوشت میاد. پلیسی. عشقی. کمدی. درام. تاریخی. مستند.و.... خیلی زیاد هست.
مثلا الان دیگه آنچنان وقت نمیشه رمان های خیلی بلند رو خوند. میشه فیلمی که بر اساس اون ساخته شده رو دید... خیلی زیاده.
پاسخ:
سلام
اره حوصله فیلم ندارم. البته رمان خون هم نیستم. کتابایی هم که خوندم همه کوتاه بودن تقریبا. مگر اینکه کتابی رو به پیشنهاد کسی خونده باشم. فیلم سینمایی رو هم بخاطر طولانی بودنش دوس ندارم.
حالا شما که فیلم باز حرفه ای هستید، یکی دوتا ازون خوباشو به من معرفی کنید. هرچی باشه جز عاشقانه و تراژدی. حوصله اشک و ناله ندارم!! خودم به اندازه کافی دلیل واسه غصه خوردن دارم والا! حالا اگه حادثه ای یا تاریخی باشه بهتره. ترسناک که به هیچ وجه نمیبینم!
سلام
تمام حرفات درسته و انگار از زبان من گفته ای. واقعا جای تعجبه که بسیاری از این خواننده ها با صدای خوبی که دارند چرا تا این حد حاشیه پردازی میکنند. 
توی تلگرام از منو تو میوزیک. آهنگ های زیرخاکی و قدیمی. رادیو جوان. پرشین میوزیک. ترانه های خاطره انگیز.استفاده میکنم. خوبه. همینطور یکی دوتا به زبان انگلیسی و فرانسه که هم برای زبان خوبه و هم ترانه با ترجمه میذاره.
پاسخ:
سلام
چی بگم والا. گاهی وقتا این رفتارها رو میبینم با خودم میگم که یه عده تو هرجای جهان یه جوری غرق در لذت های زندگی شدن که انگار دنیا در آرامشه، همه چی ارومه و من چقد خوشحالم!!! واقعاً حالم بد میشه از دیدن این صحنه ها.
کانال آهنگای قدیمی رو آدرسشو بگید که منم جوین بشم. یه کانال میم تیم دارم که موزیکای معروف دنیا چه بی کلام چه باکلام رو میزاره. البته در کنار مطالب دیگه.
فرانسه که یه نفر ملت رو با کامیون زیر گرففت تو روز جشنشون 85 نفرو کشت 
ارکیه هم که یه کودتا کردن شبش بعد صبح شکست خورد خخخخخ
پاسخ:
واااااااااا، خدا آخر و عاقبت ما رو به خبر کنه. خدایا خودت به ما رحم کن!!
الان اصلا نمیشه زد یه کانال موزیک و با خیال راحت نشست نگاه کرد هی باید ببینی بابات بهو نیاد  چیزی ببینه این دو سه روزه هم که ملت دیوونه شدن فرانسویا که اونوری لت و پار شدن ارتش ترکیه هم که کودتای ناکام داشت باز احسنت به مردمش  جلوی ارتشو گرفتن بازم به غیرت اینا 
در کل یه حس آخرالزمانی به قول تو در جریانه  این همه خون و خونریزی گواه یه پایان شومه 
پاسخ:
خخخخ کانال موزیک رو خوب اومدی والا. قبلنا مشکل موزیکا فقط نوع پوشش بود که اونو میشد نادیده گرفت. ولی الان مشکل اخلاقی دارن خواهر من!!! حتی خواننده های ایرانی هم دیگه اوضاشون داغون شده دارن میرن سمت همین چیزا! من که خداییش حالم بهم میخوره. نه اینکه با این قضیه مشکل داشته باشما! ولی به نظرم دیگه شورشو درآوردن. موسیقی رو در اختیار روابط جنسی قرار دادن واقعا عمل قبیحیه!
قضیه ترکیه و فرانسه چیه دیگه؟! خدا رو شکر وقتی بابام نیست حداقل تا مدتها از اخبار سیاسی چیزی نمیدونم. این تی وی ما هم فقط موقع شام روشن میشه واسه اینکه یه سر و صدایی تو خونه باشه و از تنهایی دربیایم.خخخخ
ژوکر عزیز حرف دل ما را زدی هیچ کجای دنیا تعادلی نیست نمیدونم به کجا میخوایم برسیم خدا آخر و عاقبت بچه هامون بخیر کنه 
پاسخ:
من که واقعاً سیر شدم. این دنیا مث زباله دونی شده دقیقاً. اونوز دنیا انقدر آزادی رواج پیدا کرده که انگار هیچ حریمی بین آدما نیست. اینور دنیا هم که فقط بوی دروغ و تعفن به مشام میرسه. بازم از بین بد و بدتر، میگم اون طرف خیلی بهتره از اینجاست.حداقل اینو از زبان کسایی که رفتن ، شنیدم.
والا شما که بچه هاتون حداقل به سن نوجوانی رسیدن. ما رو باش که خودمونم پامون گیره تو این وضعیت. بچه که دیگه بماند. واقعاً از الان یکی از دغدغه هام تربیت فرزندی پاک توی این جامعه ناپاک و خطرناکه. مخصوصا دختر که همیشه زیر ذره بینه!!! خدا به داد برسه!!!

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">