ژوکر تنهـــــا

سالیتر نوعی نفرین خانوادگی است و همیشه ژوکری هست که فریب را در می یابد. نسلها یکی پس از دیگری می آیند و می روند اما ژوکری روی زمین راه می رود که هیچ گاه در معرض تاراج زمان قرار نمی گیرد.

ژوکر تنهـــــا

سالیتر نوعی نفرین خانوادگی است و همیشه ژوکری هست که فریب را در می یابد. نسلها یکی پس از دیگری می آیند و می روند اما ژوکری روی زمین راه می رود که هیچ گاه در معرض تاراج زمان قرار نمی گیرد.

ژوکر تنهـــــا
دنبال کنندگان ۱۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب

ورق دویست و شصت و هفتم

جمعه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۳۳ ب.ظ

ترامپ، ترامپ، ترامپ ...

ترامپ اینجا، ترامپ اونجا، ترامپ همه جا!!!

بس کنید دیگه. چقدر بی شعوری، چقدر سطحی نگری، چقدر دهن بینی!! یکم به خودتون بیاین. ما در کشوری زندگی می کنیم که خودمون توش هیچ حقی نداریم جز تو سری خوردن و زیر بار ظلم و انواع و اقسام تبعیضات جون دادن! حالا اومدین هی میگین ترامپ فاشیسته، ترامپ پوپولیسته، ترامپ کوفته، ترامپ درده. اصن ترام گوه! به من چه آخه؟ به تو چه آخه؟ تو چه کاره ای؟ خودت پول نداری ده سال یبار تو کشور خودت بری مسافرت. تا آخر عمرتم حتی نمیتونی رنگ دوبی رو ببینی، چه برسه به امریکا! حالا اومدی کاسه داغتر از آش شدی که چی؟

به یه سریا هم باید گفت "هر وقت گفتم جسد، بپر وسط"

خانوم هنرمند میاد طی یک حرکت نمادین میگه من امریکا رو تحریم می کنم بخاطر این حرکت فاشیستی و نمیرم تو فلان مراسم دلقک بازی شرکت کنم! فک کردی تو کی هستی که حرفت روی جامعه امریکا تاثیر داشته باشه. اصن تو امریکا کی تو رو میشناسه؟ پدر و مادر منم تو رو تاحالا ندیدن و نمیشناسن. چارتا فیلم سینمایی بازی کردی فک کردی نسبت به مردم عادی خرت خیلی میره؟!! نه گلِ من! دیگه دوره ازین حرکتای عوام فریبی و نمادین گذشته. اگه خیلی مردی، اگه خیلی دلت به حال ایرانی جماعت میسوزه، چرا این همه زندانی سیاسی (به اصطلاح سیاسی و در واقع بیگناه) رو نادیده میگیری و در مقابل رفتار خشونت آمیز و تجاوز به زندانیان سکوت می کنی؟ چرا در مقابل اختلاس سران مملکت سکوت میکنی؟ چرا در مقابل دزدی های بی حد و حساب فلان آقازاده سکوت می کنی؟ چرا در مقابل بدبختی و فلاکت مردم سکوت می کنی؟ چرا در برابر حجاب اجباری که خودت هیچ اعتقادی بهش نداری و به زور بر مردمت تحمیل شده، سکوت می کنی؟ چرا در مقابل تبعیض طبقاتی سکوت می کنی؟ چرا در برابر تبعیض نژادی اقوام مختلف تو کشورمون سکوت می کنی؟ شمایی که میری کتاب "تاریخ عشق" رو ترجمه می کنی و به واسطه اسمت خیلی راحت مجوز میگیری و لابد کلی هم فروش میکنی، از عشق چی میدونی؟ کتاب از عشق میدی بیرون ولی چرا در برابر عشق مردی که بخاطر آزادی همسرش مدتهاست لب به غذا نزده و با مرگ دست و پنجه می کنه، سکوت کردی؟

باید بگم خانوم هنرمند، تو خودت فرقی با ترامپ نداری. تو خودت داری با حرفای عوام فریبانه مردم کشورت رو فریب میدی. ولی متاسفانه همه احمق تشریف ندارن. فکر کردی اسکار چیه؟ چه ارزشی برای من و امثال من داره که بعد از درس خوندن و کلی سختی کشیدن هنوز نتونستیم یه کار ثابت برا خودمون داشته باشیم؟ اسکار هم یه جور سیاه بازیه واسه فریب مردم و شما با این کارت خواستی خودتو یه قدم به اسکار نزدیک کنی چون میدونی این جوایز هم همه از روی سیاست های خاص به افراد خاص تعلق میگیره.

برای من و امثال من، دنیا توی امریکا خلاصه نمیشه. دنیای من دست های پینه بسته مردیه که برای خریدن لوازم مدرسه فرزندانش شب تا صبح توی آشغالا میگرده. دنیای من کمر خمیده جوونیه که از روی بیکاری و فقر کوله باری چندین برابر وزن خودش بر سر میگیره و مسیرهای صعب العبور رو در پی یک لقمه نون طی می کنه و دریغ که هرگز لقمه نانی به دست نمیاره و آرزوهاش همراه خودش و کوله بارش زیر خروارها برف مدفون میشه. دنیای من، کودک یتیمیه که چون پدر نداره، حسرت همه چیزهای خوب رو باید در دلش داشته باشه. دنیای من، مریضیه که به علت فقر از بیمارستان پرت میشه تو بیابون. دنیای من ....

لعنت به دنیای شما


امضا: ژوکر

  • ژوکر تنها

نظرات  (۵)

همش ملت رو درگیر سیاست میکنن فکر مردم مشغول شه از مشکلات جامعه پرت شن
پاسخ:
افرین . دقیقا همینطوره
کوژایی اخه تو دختر؟ کم پدایی!
وبلاگت با من مشکل داره الان چندمین باره نظر منو میخوره ها ترانه رو بیخیال ترامپ هم وا بده  الان فقط دعا کن جنگ نشه ازینم که هست وضعمون مزخرف تربشه  یه اسکل سه پا همون سپا  ه   فرمودن که مارو  تو کشورتون را ندین فکر میکنین  در امانین ما با شورشی های مکزیکی میام تو کارتون چه اسکلایی پیدا میشن اخه خدایی
پاسخ:
اونا رو ول کن بابا. نشستن واسه خودشون تز صادر میکنن. نمیدونن که ترامپ به یه ورشم حساب نمیکنه اینا رو
جنگ بشه! بهتر. حداقل شر یه عده از سر ما کم میشه. البته جنگ خارجی نه داخلی
کامنت من نیامود؟
پاسخ:
نخیرشم. فقط همین اومد
اره والا پول بدیم منت هم بکشیم اونم ترامپ با اون سر حنا گرفتش 
پاسخ:
همینو بگو
حالا من اسم ترامپ رو گذاشتم ugly yellow balloon خخخخ. بادکنکِ زردِ زشت 😂
سلام ژوکرجان 
من موندم امسال تعطیلات چکار کنم ؟:)))
پاسخ:
سلام صبح عزیز
والا بخدا!! بیا باهم یه تریپ بریم کانادا. میگن بازار کانادا الان داغه خخخخ

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">