ژوکر تنهـــــا

سالیتر نوعی نفرین خانوادگی است و همیشه ژوکری هست که فریب را در می یابد. نسلها یکی پس از دیگری می آیند و می روند اما ژوکری روی زمین راه می رود که هیچ گاه در معرض تاراج زمان قرار نمی گیرد.

ژوکر تنهـــــا

سالیتر نوعی نفرین خانوادگی است و همیشه ژوکری هست که فریب را در می یابد. نسلها یکی پس از دیگری می آیند و می روند اما ژوکری روی زمین راه می رود که هیچ گاه در معرض تاراج زمان قرار نمی گیرد.

ژوکر تنهـــــا
دنبال کنندگان ۱۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب

۶ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

۳۰
مهر

شمع خود سوزی چو من در میان انجمن


گاهی اگر آهی کشد دل ها بسوزد


گاهی اگر آهی کشد دل ها بسوزد

 

 

یه تصنیف زیبا با صدای دلنشین بانو مرضیه و شعر زیبای معینی کرمانشاهی

 

 

دریافت

 

امضا: ژوکر

  • ژوکر تنها
۲۹
مهر

گاهی روزا یه امید مضاعف تو قبلم شکل می گیره. همه ناملایمات زندگی یادم میره و از کوچیک ترین لذت ها، بیشترین استفاده رو می کنم. این روزا رو دوس دارم. روزایی که همه چیز دست به دست هم میده تا حالمو واسه حتی یه مدت کوتاه خوب کنه.

از این حال خوبم استفاده کردم و با وجود سرماخوردگی ای که بعدِ 10 روز هنوز از تنم در نرفته، غذای ناهار رو بار گذاشتم. بخشی از سفارش مشتری رو جلو بردم تا خیال خودمم راحت بشه . یه شربت لیمو-عسل زدم به بدن نحیفم و دوپینگ کردم و آستینا رو زدم بالا و رفتم سراغ باغچه. یه گوشه که کمتر زیر شرشر بارون هست رو شخم زدم تا بعدازظهر دونه بپاشم. از خدا که پنهون نیست، از شما چه پنهون که به ریحان حسودیم شد. آخه با هم تصمیم گرفتیم سبزی بکاریم ولی سبزیهای اون سر از خاک در آورده، من تنبلی کردم نکاشتم . حالا بازم پناه بر خدا. هواشناسی رو که نگاه کردم، این دو هفته هم هوا همینطور پاییزی و خوبه و سبزیام تا هوا سرد نشده درمیان.

یه سفارش جدیدم گرفتم که تو این اوضاع نابسامان اقتصادی خیلی حالمو خوب کرد 


پی نوشت: آخییییییییییش، دلم تنگ شده بود واسه پست گذاشتن. چقدر خوبه که تلگرام نیست و باز میام اینجا می نویسم . بلاگر بودن خیلی حس خوبی داره.


امضا: ژوکر

  • ژوکر تنها
۲۹
مهر

به نفر هست که خودش میدونه کیه! 

این آدم سالی شونصد بار وبلاگشو میترکونه و تمام زحمت و مشقت و مرارت هایی که ما در گذاشتن کامنت متحمل شدیم رو پودر میکنه میره، بعد یه اکانت تلگرام رو واسه چند روز دلیت کردم که یه نفسی بکشم، اولین نفر شاکی شده و هی میگه اکانت بساز.

آخه من تره چی بگم زای؟ رسوا بوگودی  


امضا: ژوکر

  • ژوکر تنها
۲۷
مهر
گاهی وقتا انقدر با خودم درگیر میشم که کار به جر و بحث و زد و خورد میکشه. البته از این نوع زد و خوردها .... 
خودزنی از نوع حاد! مازوخیسم یا هرچی که دلتون میخواد اسمش رو بذارید.
درگیری های من با خودم تمومی نداره. راستش نمیدونم تکلیفم با خودم چیه! یه روز امیدوارم، یه روز ناامید! یه روز مثبتم، یه روز منفی! یه روز خوشحالم، یه روز غمگین! به روز دنیا برام قشنگه، یه روز زشت!
یکی از مشکلات عمده من ناشی از فضای مجازیه. دلم میخواد تا جایی که میتونم از آدما دور باشم. انقدر دور که ردی ازم نمونه براشون. آدما حوصلمو سر میبرن. نه که خودم آدم نباشما، منم یکی از همونام. شاید دیگران هم همین حس رو نسبت به من داشته باشن. به هرحال من نمیتونم با آدما کنار بیام. طبیعتم سازگار نیست باهاشون. یه چیزی از درون بهم میگه وا بده همه رو برو دنبال افسانه شخصی خودت. ولی یه حس دیگه ای منو منع میکنه از رفتن. همیشه یه مانعی سر راهم هست که نمیذاره برم. گاهی نمیشه بعضی از موانع رو برداشت. گاهی بعضی از موانع مثل رگی هستن که از قلبت نشأت گرفته و اگه اون مانع رو برداری، قلبت و تمام هستیت از کار میفته. هستی خودم به شخصه برام مهم نیست ولی اون رگ هم از بین میره. و این تمام دلیلیه که منو از رسیدن به افسانه شخصیم بازمیداره ....

امضا: ژوکر
  • ژوکر تنها
۱۲
مهر

صدای باران را دوست دارم حتی اگر سیل ببارد. اصلاً بگذار سیل بیاید و بشورد رنگ پلیدی ها و زشتی های جهان را. بگذار سیل بیاید و تمام غم ها و اندوه ها را یکباره با خود ببرد به ناکجا، به جایی که دیگر ردی از آن غم ها نباشد.

به دور و برم نگاهی می اندازم. کمی به هم ریخته ولی نه در حدی که از تحمل خارج شود. بخاری در گوشه ای از اتاق با شعله ای آرام در حال سوختن است و محیط را با گرمای وجودش آکنده ساخته. نمیدانم گرم است یا سرد! درونم انگار آتشی شعله ور است که سراسر وجودم را ملتهب ساخته. 

دلم یک اتاق کوچک و دنج می خواهد که فقط و فقط برای خودم باشد و به در و دیوارش عکس شاملو، هدایت، اخوان و چگوارا بچسبانم و پشت در کاغذی با این نوشته بچسبانم : «به کمی سکوت و تنهایی نیازمندیم، لطفاً وارد نشوید» و بدون دغدغه و دلمشغولی و استرسِ تحویل کارهای مشتری، پشت میز چوبی و کوچکی که ندارم بنشینم و کتاب بخوانم و فیلم ببینم و از روزمرگی های خودم بنویسم....

کاش این زندگی لعنتی اندکی باب میل بود!


امضا: ژوکر

  • ژوکر تنها
۰۳
مهر

غمگین نیستم. این آهنگ خیلی بهم آرامش میده و هم یادآور یه دوسته که هرگز فراموش نمیشه ....
دریافتامضا: ژوکر

  • ژوکر تنها